AKTUALIZÁCIA 20.5.2015 :  Všetky plánované lety spoločnosti Fly Niki boli z Bratislavy zrušené !

 

Letecká spoločnosť Fly  Niki svoje lety nezačne prevádzkovať v apríli ako bolo pôvodne oznámené. Lety boli presunuté na začiatok októbra, čiže na začiatok zimnej letovej sezóny. Dôvod nieje známy, no pravdepodobne je to spôsobené malým množstvom rezervácii oproti očakávaniam.

 

Naplánovaný štart letov od začiatku mesiaca apríl sa posúva. Prvé lietadlo Fly Niki tak z bratislavského letiska odštartuje až v októbri 2015. K celej situácii sa vyjadril aj riaditeľ letiska Ivan Trhlík :

„Spustenie linky BTS-BRU letecká spoločnosť po dôkladnej analýze prehodnotila, pretože sa z hľadiska situácie na trhu javí ako najpriaznivejší termín od októbra 2015. Linka BTS-BRU je nosnou linkou celého projektu, takže sa na október 2015 posúva aj spustenie ostatných už avizovaných liniek (BTS-VIE a BTS-PMI). Existuje navyše i reálny predpoklad, že do tej doby dôjde i k rozšíreniu spolupráce so spoločnosťou NIKI.“

 

Táto správa nepríjemne prekvapila slovenských turistov, ktorý avizovanou linkou Bratislava – Mallorka mali alternatívu k ponuke Ryanairu.

 

Komentáre

komentáre